O nas

Firma ADEX istnieje na rynku od 1996 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i znajomość branży meblarskiej pozwala nam szerzej zrozumieć potrzeby mieszkaniowe Naszych Klientów. Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment mebli do pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego, jadalni, kuchni oraz sypialni. Z roku na rok oferta mebli w naszym salonie się powiększa. Aktualizujemy ją zgodnie z najnowszymi trendami, selekcjonując dla Państwa produkty wysokiej jakości, a zarazem w korzystnej cenie. W tym celu współpracujemy ze znanymi polskimi markami i najlepszymi firmami. Realizujemy także indywidualne zlecenia Naszych Klientów w postaci mebli na zamówienie. Dzięki takim projektom mogą Państwo idealnie dopasować wymiary i wybarwienia mebli do swojego wnętrza.

Decydując się na zakup mebli w salonie ADEX nie muszą się Państwo martwić o ich transport. Usługi dowozu mebli do domu Klienta wykonujemy GRATIS w promieniu 30km od sklepu. Jeśli mieszkasz dalej, odwiedź nasz salon, a dostawę rozpatrzymy indywidualnie.

 

Oferujemy tapicerowane kanapy, sofy, łóżka, wersalki, narożniki i wiele innych praktycznych, dizajnerskich i klasycznych mebli najlepszych polskich producentów. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze tego najodpowiedniejszego mebla, dzwoń i pytaj.

ADEX